Hledáte program na víkend? Víkendové pobyty s plnou penzí? Přemýšlíte kam s přáteli? Pronájem sálu restaurace. Rozvoz a dovoz jídla Vyžlovka, Jevany, Říčany, Kostelec nad Černými lesy, Český Brod, hotel Praha a okolí. Firemní akce, hudební akce, taneční akce, společenské akce, kulturní akce, párty, oslavy, akce pro děti, svatby, rauty, grill.
Obsah

Restaurace
hotel Praha

Vaříme pro Vás. Česká restaurace s tradicí od roku 1932! Tradiční rodinná restaurace i rozvoz jídla Vyžlovka a okolí. Česká kuchyně, minutky, denně čerstvá teplá jídla po celý den. Rezervace +420 321 679 781.

Rozvoz jídla Vyžlovka: Restaurace hotel Praha Vyžlovka | JARF
jarf

Máte rádi dobré pivo? Pro fajnšmekry máme minimálně pět druhů piv, velký výběr nealko nápojů a nechybí různé pochoutky pro děti i dospělé.

Na letošní rok jsme připravili nové posezení na zahrádce před restaurací, venkovní stánek s občerstvením a dětské hřiště. Rozvoz jídla Vyžlovka a okolí.

Rozvoz
Eshop

Součástí objektu hotel Praha Vyžlovka je rodinná tradiční restaurace s výbornou českou kuchyní. Příjemné posezení u krbových kamen, pokud je venku nevlídně. Venkovní zahrádka, grill, v letním období točená domácí zmrzlina.

Redbull a nealko nápoje pro řidiče, děti a ty jenž odmítají alkohol. Dále vína, lihové nápoje, pálenky, destiláty, rum, Tequila, vodka, whisky. Čepované pivo Pilsner Urquell 12°, Gambrinus, Kozel...

Historický objekt hotel restaurace Praha postaven v roce 1932 nabízí hostinské pokoje, velký sál, restauraci, zahrádku a hřiště pro děti, rozvoz jídla Vyžlovka a okolí.

Proč navštívit hotel Praha? Česká rodinná restaurace, zahrádka, venkovní prodejní dřevěný stánek s občerstvením, ubytování pro firmy i jednotlivce a rodiny s dětmi, pronájem sálu, rozvoz jídla Vyžlovka a okolí.

Hledáte program na víkend? Víkendové pobyty s plnou penzí? Přemýšlíte kam s přáteli? Kam za dobrým jídlem a pitím?

 

hotel restaurace praha svatba
hotel restaurace praha svatba
hotel restaurace praha svatba