Hledáte program na víkend? Víkendové pobyty s plnou penzí? Přemýšlíte kam s přáteli? Pronájem sálu restaurace. Rozvoz a dovoz jídla Vyžlovka, Jevany, Říčany, Kostelec nad Černými lesy, Český Brod, hotel Praha a okolí. Firemní akce, hudební akce, taneční akce, společenské akce, kulturní akce, párty, oslavy, akce pro děti, svatby, rauty, grill.
Obsah

Hotel Praha
1932

Hotel restaurace Praha Vyžlovka nabízí hostinské pokoje, velký sál, restauraci, zahrádku a hřiště pro děti v okolí Praha, okres Praha-východ, Středočeský kraj, region Střední Čechy, Kostelec nad Černými lesy, Říčany, Český Brod, Jevany, Sázava.

Vaříme pro Vás! Objednejte si menu z denní nabídky čerstvých jídel. Restaurace hotel Praha Vyžlovka, rozvoz jídla Vyžlovka a okolí.

 

Rozvoz jídla Vyžlovka: O nás restaurace hotel Praha | JARF
jarf

Aktivity pro rodiče s dětmi. Maškarní pro děti, školy v přírodě, loutkové divadlo, hudební a činoherní kroužky, soustředění pro sportovní oddíly.

Internet 100 Mbps. Internetové připojení pro hosty v areálu: restaurace, sál, zahrádka a ubytování.

Restaurace
eshop

Tradiční česká restaurace i rozvoz jídla Vyžlovka a okolí. Česká kuchyně, minutky, hotovky, denně čerstvá teplá jídla po celý den.

Rezervace +420 321 679 781. Hotel restaurace Praha rozvoz jídla Vyžlovka a okolí Praha-východ.

Šéfkuchař a příjemná obsluha pro Vás připravuje denně skvělé hotovky i minutky, maso na grillu, saláty a výběrové menu. Vyberte online z nabídky jídel pro dnešní den.

Historický objekt hotel restaurace Praha postaven v roce 1932 nabízí hostinské pokoje, velký sál, restauraci, zahrádku a hřiště pro děti.

Proč navštívit hotel Praha? Česká rodinná restaurace, zahrádka, venkovní prodejní dřevěný stánek s občerstvením, ubytování pro firmy i jednotlivce a rodiny s dětmi, pronájem sálu, rozvoz jídla Vyžlovka a okolí.

Hledáte program na víkend? Víkendové pobyty s plnou penzí? Přemýšlíte kam s přáteli? Kam za dobrým jídlem a pitím?

 

Naše domény:
www.hotel-praha-vyzlovka.cz
menu.hotel-praha-vyzlovka.cz
www.hotel-praha-restaurace.cz
www.ubytovani-hotel-vyzlovka.cz

JARF, spol. s r.o.
Petr Volf, jednatel
+420 775 405 905
Na Návsi 10, 281 63 Vyžlovka
IČO: 25696891
DIČ: CZ25696891

hotel praha restaurace
hotel praha restaurace
hotel praha restaurace