Hledáte program na víkend? Víkendové pobyty s plnou penzí? Přemýšlíte kam s přáteli? Pronájem sálu restaurace. Rozvoz a dovoz jídla Vyžlovka, Jevany, Říčany, Kostelec nad Černými lesy, Český Brod, hotel Praha a okolí. Firemní akce, hudební akce, taneční akce, společenské akce, kulturní akce, párty, oslavy, akce pro děti, svatby, rauty, grill.

Rozvoz jídla Vyžlovka: Fotogalerie restaurace hotel Praha | JARF

Fotografie, hotel Praha Vyžlovka

Od našich hostů. Poděkování všem za fotografie z objektu restaurace, hotel Praha Vyžlovka, zahrádky, sálu i okolí!

Pražská MHD stanice metra C Háje (linka 382)

do zastávky: Vyžlovka, hotel Praha. Okres Praha-východ, Středočeský kraj, region Střední Čechy.

(NPR) národní přírodní rezervace Voděradské bučiny

se nachází v okrese Praha-východ převážně na území obce Černé Voděrady (na severozápadě do ní zasahují též území obcí Vyžlovka a Louňovice, na východě obec Jevany), přibližně 30 km jihovýchodně od Prahy. Předmětem ochrany je rozlehlý bukový porost a lesy s projevy mrazového zvětrávání.

Oblast Vyžlovka je místem vyhledávaným k rekreaci, houbaření, pěším tůrám, rybaření, cyklovýletům, sportovním aktivitám, plavání, běhání, jogging, meditace, relaxace.

Hotel Praha Vyžlovka nabízí rozvoz jídla v obci Vyžlovka a okolí, hostinské pokoje, velký sál, restauraci, zahrádku a hřiště pro děti v okolí Praha, okres Praha-východ, Středočeský kraj, region Střední Čechy, Kostelec nad Černými lesy, Říčany, Český Brod, Jevany, Sázava.

Historický objekt hotel restaurace Praha postaven v roce 1932.

Proč navštívit hotel Praha, Vyžlovka? Česká rodinná restaurace, zahrádka, venkovní prodejní dřevěný stánek s občerstvením, ubytování pro firmy i jednotlivce a rodiny s dětmi, pronájem sálu, rozvoz jídla Vyžlovka a okolí.

Hledáte program na víkend? Víkendové pobyty s plnou penzí? Přemýšlíte kam s přáteli?

Kam za dobrým jídlem a pitím?

 

hotel praha restaurace
hotel praha restaurace
hotel praha restaurace