Hledáte program na víkend? Víkendové pobyty s plnou penzí? Přemýšlíte kam s přáteli? Pronájem sálu restaurace. Rozvoz a dovoz jídla Vyžlovka, Jevany, Říčany, Kostelec nad Černými lesy, Český Brod, hotel Praha a okolí. Firemní akce, hudební akce, taneční akce, společenské akce, kulturní akce, párty, oslavy, akce pro děti, svatby, rauty, grill.

Rozvoz jídla Vyžlovka: Historie restaurace hotel Praha | JARF

První zmínky o osadě Vyžlovka, hotel Praha

Hotel restaurace Praha leží na polovině trasy Říčany a Kostelec nad Černými lesy, na kraji naučné stezky národní přírodní rezervace Voděradské bučiny, na počátku kaskády jevanských rybníků. Historický objekt Hotel Praha byl postaven v roce 1932 uprostřed obce Vyžlovka.

Hotel Praha Vyžlovka nabízí hostinské pokoje, velký sál, restauraci, zahrádku, hřiště pro děti, rozvoz jídla Vyžlovka a v okolí Praha, okres Praha-východ, Středočeský kraj, region Střední Čechy, Kostelec nad Černými lesy, Říčany, Český Brod, Jevany, Sázava.

První zmínky o osadě na místě dnešní Vyžlovky jsou doloženy již kolem r. 1334. Dokazují to archeologické nálezy středověké keramiky v místě její pravděpodobné polohy (nedaleko hřiště směrem ke Kozojedům).

Profesor Klápště ve svém příspěvku z roku 1978 dokonce napsal: „Ve Vyžlovce Spáleném je nejrozsáhlejší zaniklá ves, jakou na Černokostelecku známe“.

V roce 2010 byla zahájena kompletní rekonstrukce objektu hotelu i restaurace ke zkvalitnění služeb pohodlí hostů a zakončena v prosinci 2011. Tuto rekonstrukci provedla firma JARF, spol. s r.o.

Pražská MHD stanice metra C Háje (linka 382)

do zastávky: Vyžlovka, hotel Praha. Hotel restaurace Praha v okolí Praha, okres Praha-východ, Středočeský kraj, region Střední Čechy.
Oblast Vyžlovka je místem vyhledávaným k rekreaci, houbaření, pěším tůrám, rybaření, cyklovýletům, sportovním aktivitám, plavání, běhání, jogging, meditace, relax, jóga v NPR Voděradské bučiny, Vyžlovka.

Naši hosté: pobýval zde básník a novinář S.K. Neumann, Josef Dvořák, Ota Sklenčka, v současné době například Daniel Hůlka a Oleg Homola (Wohnouti, Los Homolos, Try Duby).

(NPR) národní přírodní rezervace Voděradské bučiny

se nachází v okrese Praha-východ převážně na území obce Černé Voděrady (na severozápadě do ní zasahují též území obcí Vyžlovka a Louňovice, na východě obec Jevany), přibližně 30 km jihovýchodně od Prahy. Předmětem ochrany je rozlehlý bukový porost a lesy s projevy mrazového zvětrávání. Rezervace byla vyhlášena 5. dubna 1955, její rozloha je  658,03 ha, nadmořská výška je od 350 do 500 m n. m.

Proč navštívit hotel Praha? Česká rodinná restaurace, zahrádka, venkovní prodejní dřevěný stánek s občerstvením, ubytování pro firmy i jednotlivce a rodiny s dětmi, pronájem sálu, rozvoz jídla Vyžlovka a okolí.

Hledáte program na víkend? Víkendové pobyty s plnou penzí? Přemýšlíte kam s přáteli?

Kam za dobrým jídlem a pitím?

 

 

JARF, spol. s r.o.

Provádíme veškeré stavební práce, zednické práce, instalatérské práce, rekonstrukce jádra, bytu a další práce. Doprava dodávkou do 3,5t. Vše odborně, rychle a profesionálně! Kontakt 775 405 905.

Voděradské bučiny Hotel restaurace Praha - Akce pro děti
Voděradské bučiny Historie Hotel restaurace Praha - Akce pro děti
Voděradské bučiny Historie Hotel restaurace Praha - Akce pro děti