Hledáte program na víkend? Víkendové pobyty s plnou penzí? Přemýšlíte kam s přáteli? Pronájem sálu restaurace. Rozvoz a dovoz jídla Vyžlovka, Jevany, Říčany, Kostelec nad Černými lesy, Český Brod, hotel Praha a okolí. Firemní akce, hudební akce, taneční akce, společenské akce, kulturní akce, párty, oslavy, akce pro děti, svatby, rauty, grill.

GPS
N 49° 59' 3.105'' E 14° 47' 18.701''

Dron domácí česká kuchyně Vyžlovka Rozvoz Jídla. Ubytování Hotel Restaurace Praha Společenské Akce Středočeský kraj region Střední Čechy Říčany Kostelec nad Černými Lesy Český Brod Jevany Sázava
Rozvoz jídla Vyžlovka, hotel, ubytování, pronájem sálu. Proč navštívit Hotel Praha? Česká rodinná restaurace, zahrádka, venkovní prodejní dřevěný stánek s občerstvením, ubytování pro firmy i jednotlivce a rodiny s dětmi, pronájem sálu, rozvoz a dovoz jídel Vyžlovka a okolí.
Vyžlovka Rozvoz Jídel Ubytování Hotel Restaurace Praha Společenské Akce. Tradiční rodinná česká restaurace, rozvoz a dovoz jídla Vyžlovka a okolí. Stylové atraktivní ubytování, pronájem sálu pro Vaše firemní a společenské akce. Lokalita Středočeský kraj, region Střední Čechy, Čelákovice, Odolena Voda, Říčany, Kostelec nad Černými Lesy, Český Brod, Jevany, Sázava.

Hotel Praha 1932
Historie objektu
O nás >

Ubytování Vyžlovka
Hotel Praha Vyžlovka
Ceník >

Restaurace Vyžlovka
Hotel Praha >

Pronájem sálu Vyžlovka
Firemní, společenské akce >

Národní přírodní rezervace
Voděradské bučiny, památník lesa i lesníků
Fotogalerie HOTEL PRAHA >

Svatby, oslavy
Rauty
Velký sál Vyžlovka >

Sportovní aktivity Vyžlovka
Team building >

Hotel Praha Projekt 1932
- Restaurace -

 

Vaříme pro Vás.

Atraktivní život v přírodě, uprostřed rybníků a lesů,
národní přírodní rezervace Voděradské bučiny,

památník lesa i lesníků, Vyžlovka.“

Historický objekt hotel restaurace Praha, Vyžlovka postaven v roce 1932 nabízí hostinské pokoje, velký sál, restauraci, zahrádku, hřiště pro děti.  Objednejte si menu z denní nabídky čerstvých jídel, rozvoz jídla v obci Vyžlovka a okolí.

 

Proč navštívit hotel Praha, Vyžlovka?

Česká rodinná restaurace, zahrádka, venkovní prodejní dřevěný stánek s občerstvením. Ubytování pro firmy i jednotlivce a rodiny s dětmi. Pronájem sálu restaurace. Rozvoz jídla Vyžlovka, Jevany, Říčany, Kostelec nad Černými lesy, Český Brod, hotel Praha Vyžlovka a okolí.

 

Česká kuchyně, hotovky, minutky, denně čerstvá teplá jídla po celý den. Hledáte program na víkend? Víkendové pobyty s plnou penzí? Přemýšlíte kam s přáteli? Kam za dobrým jídlem a pitím?

 

Firemní akce, hudební akce a veškeré společenské akce, pronájem sálu.

 

Taneční akce, společenské akce, kulturní akce, párty, oslavy, akce pro děti, svatby, rauty, grill.

Pingpong, šipky, tenis, školy v přírodě, soustředění pro sportovní oddíly, hudební a činoherní kroužky, zkoušky hudebních skupin, rybářské povolenky pro hosty, pronájem velkého sálu pro Vaše akce.

 

Oblast Vyžlovka je místem vyhledávaným k rekreaci, houbaření, pěším tůrám, rybaření, cyklovýletům, sportovním aktivitám, plavání, běhání, meditaci. Relaxační pobyt v kouzelném prostředí, uprostřed lesů a rybníků národní přírodní rezervace Voděradské bučiny, Vyžlovka.

 

(NPR) Voděradské bučiny

Rozsáhlé bukové lesy, jejichž pestré složení předurčuje kyselý, převážně žulový podklad, si celkem uchovaly svůj přirozený ráz. Na některých plochách se neprovádějí žádné lesnické zásahy.

Žije zde řada vzácných brouků a zajímavých ptáků, například Datel černý (Dryocopus martius), nebo Čáp černý  (Ciconia nigra).

Setkáte se zde se specifickými geomorfologickými útvary, které vznikly v důsledku dlouhodobého působení ledu, mrazu a větrné eroze. Voděradské bučiny se nachází přibližně 30 km jihovýchodně od Prahy. Předmětem ochrany je rozlehlý bukový porost a lesy s projevy mrazového zvětrávání. Rezervace byla vyhlášena 5. dubna 1955, její rozloha je 658,03 ha, nadmořská výška je od 350 do 500 m n. m.

 

Pražská MHD stanice metra C Háje (linka 382)
do zastávky: Vyžlovka, hotel Praha. Okres Praha-východ, Středočeský kraj, region Střední Čechy.

 Restaurace menu hotel Praha

Rauty oslavy svatby hudební a společenské party.

Kapacita sálu 100 hostů.

Restaurace : Ubytování : Pronájem sálu: Rozvoz jídla

Denní menu, česká kuchyně, hotovky, minutky. Rozvoz jídla, Vyžlovka.

Vaříme pro Vás. Objednejte si menu z denní nabídky čerstvých jídel. Restaurace hotel Praha Vyžlovka, rozvoz jídla Vyžlovka a okolí.

Tradiční česká restaurace hotel Praha, rozvoz jídla Vyžlovka a okolí. Stylové atraktivní ubytování, pronájem sálu pro Vaše firemní a společenské akce. Lokalita Vyžlovka, Středočeský kraj, region Střední Čechy, Čelákovice, Odolena Voda, Říčany, Kostelec nad Černými Lesy, Český Brod, Jevany, Sázava.

 

 

GPS
N 49° 59' 3.105'' E 14° 47' 18.701''

Restaurace hotel Praha

ALERGENY
[1] Lepek, [2] Korýši, [3] Vejce, [4] Ryby, [5] Arašídy, [6] Sójové boby, [7] Mléko, [8] Ořechy, [9] Celer, [10] Hořčice, [11] Sezamová semínka, [12] Oxid siřičitý a siřičitany, [13] Lupina/vlčí bob, [14] Měkkýši

Rozvoz jídla Vyžlovka, denní menu, Středočeský kraj region Střední Čechy Říčany Kostelec nad Černými Lesy Český Brod Jevany Sázava Vyžlovka Rozvoz Jídel Ubytování Společenské Akce Hotel Restaurace Praha
Rozvoz jídla menu restaurace Vyžlovka. Česká restaurace, rozvoz a dovoz jídla Vyžlovka a okolí. Stylové atraktivní ubytování, pronájem sálu pro Vaše firemní a společenské akce. Lokalita Středočeský kraj, region Střední Čechy, Čelákovice, Odolena Voda, Říčany, Kostelec nad Černými Lesy, Český Brod, Jevany, Sázava. Vyžlovka Rozvoz Dovoz Jídel Ubytování Společenské Akce Hotel Restaurace Praha
Proč navštívit Hotel Praha? Česká rodinná restaurace, zahrádka, venkovní prodejní dřevěný stánek s občerstvením, ubytování pro firmy i jednotlivce a rodiny s dětmi, pronájem sálu, rozvoz a dovoz jídel Vyžlovka a okolí.