Hotel Praha Restaurace

Hotel Praha 1932
Historie objektu
O nás >

Ubytování
Hotel Praha
Ceník >

Restaurace
Hotel Praha >

Pronájem sálu
Firemní, společenské akce >

Hote Praha
Restaurace
Fotogalerie >

Svatby, oslavy
Rauty
Velký sál >

Sportovní aktivity
Team building >

Hotel Praha Projekt 1932
Restaurace

 

Atraktivní život v přírodě, uprostřed rybníků a lesů,
národní přírodní rezervace Voděradské bučiny.

Historický objekt Hotel restaurace Praha postaven v roce 1932 nabízí hostinské pokoje, velký sál, restauraci, zahrádku a hřiště pro děti.

Proč navštívit Hotel Praha? Česká rodinná restaurace, zahrádka, venkovní prodejní dřevěný stánek s občerstvením, ubytování pro firmy i jednotlivce a rodiny s dětmi, pronájem sálu, rozvoz jídel Vyžlovka a okolí...

Hledáte program na víkend? Víkendové pobyty s plnou penzí? Přemýšlíte kam s přáteli?

Firemní akce, hudební akce, taneční akce, společenské akce, kulturní akce, párty, oslavy, akce pro děti, svatby, rauty, grill.

Pingpong, tenis, školy v přírodě, soustředění pro sportovní oddíly, hudební a činoherní kroužky, zkoušky hudebních skupin, rybářské povolenky pro hosty...

Oblast je místem vyhledávaným k rekreaci, houbaření, pěším tůrám, rybaření, cyklovýletům, sportovním aktivitám, plavání, běhání, jogging, meditace, relaxace, jóga, Tai-chi.

(NPR)Voděradské bučiny

přibližně 30 km jihovýchodně od Prahy. Předmětem ochrany je rozlehlý bukový porost a lesy s projevy mrazového zvětrávání. Rezervace byla vyhlášena 5. dubna 1955, její rozloha je 684 ha, nadmořská výška je od 350 do 501 m n. m.

Pražská MHD stanice metra C Háje (linka 382)
do zastávky Vyžlovka, hotel Praha. Okres Praha-východ, Středočeský kraj, region Střední Čechy.

 Restaurace menu: rozvoz a dovoz

Rauty oslavy svatby

Tradiční česká restaurace, rozvoz a dovoz jídla Vyžlovka a okolí. Stylové atraktivní ubytování, pronájem sálu pro Vaše firemní a společenské akce. Lokalita Středočeský kraj, region Střední Čechy, Čelákovice, Odolena Voda, Říčany, Kostelec nad Černými Lesy, Český Brod, Jevany, Sázava.

 

 

JARF, spol. s r.o.

 

Provádíme veškeré stavební práce, zednické práce, instalatérské práce, rekonstrukce jádra, bytu a další práce. Doprava dodávkou do 3,5t. Vše odborně, rychle a profesionálně! Kontakt 775 405 905.

 

 

GPS
N 49° 59' 3.105'' E 14° 47' 18.701''

Vyžlovka Rozvoz Jídel Ubytování Hotel Restaurace Praha
Vyžlovka Rozvoz Jídel Ubytování Hotel Restaurace Praha
Vyžlovka Rozvoz Jídel Ubytování Hotel Restaurace Praha