JARF

Hledáte program na víkend? Víkendové pobyty s plnou penzí? Přemýšlíte kam s přáteli? Pronájem sálu restaurace. Rozvoz a dovoz jídla Vyžlovka, Jevany, Říčany, Kostelec nad Černými lesy, Český Brod, hotel Praha a okolí. Firemní akce, hudební akce, taneční akce, společenské akce, kulturní akce, párty, oslavy, akce pro děti, svatby, rauty, grill.

Hotel Praha 1932
Historie objektu
O nás >

Ubytování
Hotel Praha
Ceník >

Restaurace
Hotel Praha >

Pronájem sálu
Firemní, společenské akce >

Národní přirodní rezervace
Voděradské bučiny
Fotogalerie HOTEL PRAHA >

Svatby, oslavy
Rauty
Velký sál >

Sportovní aktivity
Team building >

Hotel Praha Projekt 1932
- Restaurace -

 

Atraktivní život v přírodě, uprostřed rybníků a lesů,
národní přírodní rezervace Voděradské bučiny,

památník lesa i lesníků.

Historický objekt Hotel restaurace Praha postaven v roce 1932 nabízí hostinské pokoje, velký sál, restauraci, zahrádku a hřiště pro děti.

 

Proč navštívit hotel Praha? Česká rodinná restaurace, zahrádka, venkovní prodejní dřevěný stánek s občerstvením. Ubytování pro firmy i jednotlivce a rodiny s dětmi. Pronájem sálu restaurace. Rozvoz a dovoz jídla Vyžlovka, Jevany, Říčany, Kostelec nad Černými lesy, Český Brod, hotel Praha a okolí.

 

Hledáte program na víkend? Víkendové pobyty s plnou penzí? Přemýšlíte kam s přáteli?

Firemní akce, hudební akce, taneční akce, společenské akce, kulturní akce, párty, oslavy, akce pro děti, svatby, rauty, grill.

Pingpong, šipky, tenis, školy v přírodě, soustředění pro sportovní oddíly, hudební a činoherní kroužky, zkoušky hudebních skupin, rybářské povolenky pro hosty...

Oblast je místem vyhledávaným k rekreaci, houbaření, pěším tůrám, rybaření, cyklovýletům, sportovním aktivitám, plavání, běhání, meditaci. Relaxační pobyt v kouzelném prostředí, uprostřed lesů a rybníků národní přírodní rezervace Voděradské bučiny.

 

(NPR) Voděradské bučiny

Rozsáhlé bukové lesy, jejichž pestré složení předurčuje kyselý, převážně žulový podklad, si celkem uchovaly svůj přirozený ráz. Na některých plochách se neprovádějí žádné lesnické zásahy.

Žije zde řada vzácných brouků a zajímavých ptáků, například Datel černý (Dryocopus martius), nebo Čáp černý  (Ciconia nigra).

Setkáte se zde se specifickými geomorfologickými útvary, které vznikly v důsledku dlouhodobého působení ledu, mrazu a větrné eroze. Voděradské bučiny se nachází přibližně 30 km jihovýchodně od Prahy. Předmětem ochrany je rozlehlý bukový porost a lesy s projevy mrazového zvětrávání. Rezervace byla vyhlášena 5. dubna 1955, její rozloha je 658,03 ha, nadmořská výška je od 350 do 500 m n. m.

 

Pražská MHD stanice metra C Háje (linka 382)
do zastávky Vyžlovka, hotel Praha. Okres Praha-východ, Středočeský kraj, region Střední Čechy.

 Restaurace menu: rozvoz a dovoz

Rauty oslavy svatby

Restaurace : Ubytování : Pronájem sálu

Denní menu, česká kuchyně, minutky. Rozvoz a dovoz jídla, Vyžlovka.

Tradiční česká restaurace, rozvoz a dovoz jídla Vyžlovka a okolí. Stylové atraktivní ubytování, pronájem sálu pro Vaše firemní a společenské akce. Lokalita Středočeský kraj, region Střední Čechy, Čelákovice, Odolena Voda, Říčany, Kostelec nad Černými Lesy, Český Brod, Jevany, Sázava.

 

 

JARF, spol. s r.o.

 

Provádíme veškeré stavební práce, zednické práce, instalatérské práce, rekonstrukce jádra, bytu a další práce. Doprava dodávkou do 3,5t. Vše odborně, rychle a profesionálně!

Kontakt +420 775 405 905, Petr Volf.

 

 

GPS
N 49° 59' 3.105'' E 14° 47' 18.701''

Středočeský kraj region Střední Čechy Říčany Kostelec nad Černými Lesy Český Brod Jevany Sázava Vyžlovka Rozvoz Jídel Ubytování Společenské Akce Hotel Restaurace Praha
Česká restaurace, rozvoz a dovoz jídla Vyžlovka a okolí. Stylové atraktivní ubytování, pronájem sálu pro Vaše firemní a společenské akce. Lokalita Středočeský kraj, region Střední Čechy, Čelákovice, Odolena Voda, Říčany, Kostelec nad Černými Lesy, Český Brod, Jevany, Sázava. Vyžlovka Rozvoz Dovoz Jídel Ubytování Společenské Akce Hotel Restaurace Praha
Proč navštívit Hotel Praha? Česká rodinná restaurace, zahrádka, venkovní prodejní dřevěný stánek s občerstvením, ubytování pro firmy i jednotlivce a rodiny s dětmi, pronájem sálu, rozvoz a dovoz jídel Vyžlovka a okolí.